محل تبلیغات شما
– افرادی که بیشترین وقت خود را صرف زندگی دیگران می‏کنند (مشاوره، راهنمایی و …)، از رسیدن به زندگی خود باز می‏مانند.

– کسانی که می‏گویند من نباید این راز را فاش کنم اما فقط به تو می‏گویم” دقیقا راز شما را نیز به همین صورت برای دیگران بازگو می‏نمایند.

– گفتن حقیقت مهم است؛ این مهم نیست که ما راست می‏گوییم و دیگران اشتباه می‏کنند.

هیچ هدفی بدون طی کردن مسیر و راه آن دست یافتنی نیست.

– کسانی که سر خود را مانند کبک در برف فرو می‏برند در واقع لگد دیگران را به جان می‏خرند.

– آنچه که در ظاهر هر شخص می‏بینیم، به ندرت دقیقا همان چیزی است که آن شخص واقعا هست.

– جرات و شهامت این نیست که روبروی شیر بایستیم بلکه این است که بفهمیم چطور می‏توان از شر او جان سالم بدر برد.

– ما از همان اول پدر و مادر زاده نشده‏ایم، بلکه باید بیاموزیم که چطور می‏توان پدر و مادر بود.

– کلماتی که بر زبان جاری می‏گردند، قدرت خود را از ما گرفته‏اند – از خود هیچ قدرتی ندارند.

– افراد خردمند در سکوت به سر می‏برند تا بیش از هر چیز صدای تمنای خود را بشنوند.

– فرشته ها به زمین نمی‏آیند تا ببینند ما چه می‏کنیم بلکه می‏آیند تا به ما بگویند چه کار بهتر است انجام دهیم.

– هیچ چیز مانند ارتباط و وابستگی با دیگران، با تمام وجود، به درد انسان نمی‏خورد.

– در واقع ما هیچ چیز را کنترل نمی‏کنیم مگر رفتار و کردار و تصمیمات خودمان.

– هیچ کس نمی‏تواند ما را شاد کند جز خودمان. (اگر بخواهیم)

– این یک اشتباه بزرگ است اگر از تجربیات خود درس نگیریم.

– من هیچ چیز نمی‏دانم، به من بیاموزید؛ من هیچ چیز نمی‏شنوم، به من بگویید؛ من هیچ چیز نخواهم دید، به من نشان دهید – ما با هم پیروزیم.

– پشیمانی از آن دسته چیزهایی است که ما به اشتباه آن را انتخاب می‏کنیم.

– آنچه در قلب خود می‏پرورانیم، همان است که در زندگی ان دنیا در دستان خود داریم.

– تنها به این دلیل که بذری را که کاشته ایم نمی‏بینیم، نمی توانیم بگوییم چیزی از اینجا بیرون نمی‏آید.

– جنسیت واقعی وجود ندارد. هر کسی قسمتی از روحیات جنس مخالف را در خود دارد.

– تجربیات شما، تجربیات شما هستند؛ شخصیت شما نیستند.

محبت شما به خودتان باز خواهد گشت

۱۰ اشتباه رایج پدر و مادرها

صد حقیقت تلخ و شیرین زندگی(((قسمت سوم)))

– ,  ,زندگی ,دیگران ,تجربیات ,اشتباه ,  – ,هیچ چیز ,خود را ,است که ,به من

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علوم ماورا مطــــــبــخ گیـــــــــلانـــــــــــــی nsidininen سایت فروشگاه خرید ساعت دیواری ایرانی شعر فارسی 2020 blogwilturkgo طرفداران انیمیشن سازی راز دل جز تو با چه کس توانم گفت... addamatdia prottalbdiscda vailivugi